Anasayfa / İNSTAGRAM / İnstagramda Daha Hızlı Takipçi Kazanmanın Yolları Neler? Çözüldü!

İnstagramda Daha Hızlı Takipçi Kazanmanın Yolları Neler? Çözüldü!

İnstagram en sevilen sosyal medya platformlarından biridir. Bu platformda fotoğraf ve video paylaşarak kendinize bir çevre oluşturabilirsiniz. Eğer daha çok takipçi ve etkileşim istiyorsanız bu hususta İnstagram ile ilgili daha çok bilgi edinmeniz gerekecektir. Ama takipçi kazanmanın en basit yolu en güvenilir İnstagram takipçi arttırma sitesi ile iletişime geçmek olacaktır. Böylece ihtiyacınız kadar ve dilediğiniz kadar takipçi satın alarak hesabınızı daha aktif hale getirebilirsiniz. Ama bununla da iş bitmiyor aslında. Çünkü takipçi sayınızı güvenliğini sağlamak için de ekstra çaba harcamanız gerekecek. Bu hususta izlemeniz gereken yolları size sırayla anlatalım. Belli Bir Alan Seçmek İnstagram hesabınızı oluşturdunuz ve sırada fotoğraf ve video paylaşımı var. Peki, ne paylaşacaksınız? Kendinize bir ilgi alanı belirlerseniz sizinle aynı hobilere sahip kişilerle etkileşim kurabilirsiniz. Böylelikle kendinize bir çevre oluşturmanız da mümkün olabilir. İlk olarak yapmaktan keyif aldığınız bir hobinizi sosyal medyada fotoğraflamayı deneyin. Diyelim, doğa fotoğraflarını seviyorsunuz. Doğanın çeşitli hâllerini fotoğraflayıp paylaşmak istiyorsunuz. Bunu yapmaktan gerçekten keyif alıyorsanız yapın. İlk amacınız yalnızca takipçi olmasın. Öncelik keyif aldığınız bir alan seçmek olsun. Kategorinizi belirledikten sonra fotoğrafınızı koyup altına etiketler ekleyin. Etiketleme Yöntemi İnstagram kullanıyorsanız etiketler oldukça önemlidir. Çünkü daha kimseyi takip etmeden bu etiketler size takipçi kazandırabilir veya beğeni ve yorum alabilirsiniz. Bunun için paylaşımın altına o alan ile ilgili etiketler koyabilirsiniz. Ayrıca instgramda en fazla kullanılan etiketler de işinize yarayacaktır. İnstagramda en fazla kullanılan etiketler: #photography #photooftheday gibi etiketlerdir. İşte her fotoğrafın altına bu ve buna benzer etiketleri koyabilirsiniz. Doğa hakkında fotoğrafın altına koyacağınız olmazsa olmaz etiket de #doğa #natural gibi etiketlerdir. Ama yalnızca birkaç etiket size yetmeyebilir. Bu hususta sınırı aşmadıkça daha fazla etiket kullanabilmeniz mümkün. Bir taraftan takipçilerinizi rahatsız etmeyecek boyutta da olması gereklidir. En güvenilir İnstagram takipçi satın alma sitesi de tüm bunlarla beraber size destek sağlamaya devam edecektir.
Paylaşımların Özellikleri
Aslında bu başlık altına çok şey yazılabilir. Konuya kategorilerden başlayalım. Siz bir firma iseniz işinizle alakalı olmayan paylaşımlar yaptığınızda takipçileriniz durumu yadırgayabilir. Yani tabi ki bir gün doğa bir gün şarkı bir gün komik video paylaşabilirsiniz. Günlük rutininizi transfer edebilirsiniz. Bunu şahsi hesapta da yapabilirsiniz firma hesabınızda da yapabilirsiniz. Ama takipçi çekmek adına yaptığınız paylaşımlar göze batacaktır. Samimi olarak paylaştığınız bir video ve fotoğrafta problem olmaz. Ama bir hafta iş, bir hafta tamamiyle ilgisiz şeyler paylaştığınızda takipçileriniz paylaşımlarınız arasında bir bütünlük bulamayacaktır. Bu nedenle paylaşım yaparken ölçülü olmak ve düşünmek hoşdir fakat buna samimiyeti de eklemeyi unutmamalısınız. Ayrıca iş hakkında, işinizi nasıl yürüttüğünüz hakkında yaratıcı paylaşımlar yapabilirsiniz. Güvenli İnstagram Türk takipçi ile de bu paylaşımların daha büyük kitlelere yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Hakkında Admin

İlginizi Çekebilir

İNSTAGRAM ‘ DAN PARA KAZANMAK

İnstagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır? İnsanların günlük sosyal aktiviteleri arasında yerini alan Sosyal Medya Siteleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ant akademi